Z ogromną radością ogłaszam premierę kursu „Sprzedaż Plików Cyfrowych na Etsy”, który już teraz jest dostępny na stronie brodatymercher.pl!

Jako twórca kursu w połączeniu z doświadczeniem Brodatego Merchera, pragniemy podzielić się z Wami unikatową wiedzą i praktycznymi poradami, jak osiągnąć sukces na platformie Etsy.

Zapraszam po więcej informacji:

 

 

Ogromna przyjemność ogłosić, że od teraz nawiązuję współpracę z „My World In Hands”! Za tą unikalną marką stoi niezwykle utalentowana osoba, której pasja do rękodzieła nie zna granic.

Tworzy ona przepiękne kartki okolicznościowe, hafty, projekty szydełkowe oraz wzory cyfrowe. Dzięki temu partnerstwu, w sklepie temperament.com.pl już od teraz pojawiają się wyjątkowe oferty stworzone wspólnymi siłami.

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia profilu „Hand in my World” na Instagramie, gdzie można podziwiać pełne pasji i kreatywności prace: artkartka_handmade.

Nie przegapcie najnowszych dzieł i bądźcie na bieżąco z naszą owocną współpracą!
Produkty które razem tworzymy to głównie kategoria: Podkłady do druku

W mojej ofercie nowe zestawienie produktów z kategorii wzorów które możesz dowolnie wykorzystać w biznesie POD (Print On Demand).

W swoich projektach czy w jakikolwiek sposób. Moje oferty charakteryzuje to, że pliki są w pełni edytowalne, paczka jest mega napakowana zawartością. Pliki PNG bez tła to grafiki które w prosty sposób importujesz do swojego projektu a wysoka jakość (600dpi) sprawdzi się w każdym wydruku. Dodaktowo pliki SVG w pełni edytowalne pozwolą rozwinąć Twoją kreatywność byś mógł wykorzystać maksymalnie zestaw który kupiłeś. Ponadto znajdziesz popularne pliki PDF. Każda grafika jest w formie całości jak i również rozdzielone na części.

Nie ma takich zestawów w Internecie, przynajmniej ja nie znalazłem 🙂

Sprawdź! 

 

 

Wszystkie numery Artvibe w formacie PDF od teraz do pobrania na temperament.com.pl.

Magazyn o graffiti w którym znajdziesz przekrój streetartu od paneli, legali, relacji z jamów po wywiady, digitale czy vlepki.

Kurs jak tworzyć Digital Graffiti w PDF już jest!

Jak Tworzyć Digital Graffiti: Dla Początkujących to mój pierwszy e-book w którym pokazuję krok po kroku zacząć tworzyć cyfrowe graffiti nawet jeśli kompletnie nie masz doświadczenia w grafice komputerowej.

Premiera odbyła się w sierpniu 2023r. 

W tej chwili pracuję nad wersją drukowaną.

 

Pierwszy taki poradnik

100 stron kompletnej wiedzy

Shopping Cart
Scroll to Top